Veselīga uztura meistarklase un modes knifi

Ikdienas steigā un rūpēs, mēs – mammas, sievas, omes, biznesa lēdijas –, lai gan apzināmies, tomēr pārāk maz laika veltām sev, sev interesējošām nodarbēm. Īsi pēc valsts svētkiem, 22. novembrī plkst. 17:30 aicinām vienu vakaru veltīt sev un gūt iedvesmu un jaunas pazīšanās savai izaugsmei, spēkam un jaunam redzējumam! Aicinām interesentes piedalīties SI Rīgas kluba organizētajā veselīga uztura meistarklasē ar Itālijas garšu, gatavojot gardo baklažānu lazanju Sicīlijas gaumē kopā ar itāļu valodas lektoru Nicolu Corcelli, kā arī uzklausīt modes un stila ekspertes Evijas Bergas ieteikumus, kā šajā krāsainajā rudenī un piepildītajā dzīvē izskatīties iespējami labāk, izmantojot pareizos knifus un aksesuārus. Garšas un modes smaržas virmos itāļu valodas centra “Litalii” telpās Rīgā, Lāčplēša ielā 36.

Esam SI Riga klubs, kas jau 20 gadus aktīvi darbojas Rīgā, ar mērķi pulcēt aktīvas un zinošas dāmas, lai padarītu pasauli labāku, sniegtu nepieciešamo atbalstu citām sievietēm un bērniem, realizējot sociālus un izglītojošus projektus. Turklāt mums pašām tā ir iespēja iedvesmoties un novērtēt jaunas draudzības ar kluba dalībniecēm Latvijā un visā pasaulē, gūstot starptautisku pieredzi apmācību un pieredzes apmaiņas braucienos, projektu realizācijā. Tas ir mūsu laiks sev un jaunas zināšanas mūsu personību pilnveidošanai.

20 gadi ir ilgs laiks, tāpēc šoruden plānojam jaunu biedru uzņemšanu, rīkojot kluba atvērtās sapulces. Plānojam rīkot noderīgas meistarklases un interesantu cilvēku lekcijas, kas mums – sievietēm noder un interesē. Pirmo šādu tikšanos veltām Itālijai, ļaujoties garšas kārpiņu valdzinājumam un noderīgiem modes knifiem.

Dalībai meistarklasē aicinām pieteikties līdz 20. novembrim, rakstot SI RIGA Facebook lapā vai pa tālr. 28333770 (Sanita).

Ieeja pasākumā – ziedojums kluba organizētajam konkursam skolēniem par tēmu “Dzīvo zaļi!”.